Вихід з запою в стаціонарі
Як краще вийти з запою в стаціонарі чи вдома? У цьому питанні думки різко відрізняються. Запійні алкоголіки категорично проти будь-якої госпіталізації зі страху вийти зі зони комфорту. Спеціалісти з наркології навпаки настійно рекомендують виходити з запою в умовах стаціонару.
Запій - це період інтенсивної інтоксикації організму людини алкоголем.
Ключова речовина в алкоголі - етанол або етиловий спирт. В наркології етанол є отруйним, токсичним елементом, який впливає агресивно на організм. Етанол поєднує в собі властивості природного метаболіту в невеликій концентрації, а також є токсичним ксенобіотиком. При запої етанол не встигає метаболізуватися, і продукти його розпаду починають накопичуватися.
Чому потрібна допомога при виході з запою?
При запої, як ми вже сказали, організм людини буквально піддається отруєнню. Отруєння етиловим спиртом при запоях займає перше місце серед усіх випадків домашньої інтоксикації.
Від отруєння етилом помирає більше людей, ніж від інтоксикації будь-яким іншим речовинами.
Згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, смертність від споживання алкоголю серед чоловіків становить 6,3% від кількості лояльно ставляться до алкоголю. І 1,1% серед жінок.
Міжнародне агентство з вивчення онкозахворювань визначає етанол в число канцерогенів, які викликають рак.
Не кажучи вже про те, що алкоголь (етанол) викликає важку психофізіологічну залежність. Якщо говорити узагалі, то з моменту формування залежності від алкоголю людина займається формальним самогубством. Тобто, свідомо отруює себе ризикуючи життям. Чи не є це причини для того, щоб звернутися за допомогою?
Чому ж при виході з запою людині потрібна допомога фахівців?
Все максимально просто. Спробувати вийти з запою вдома, своїми силами - це значить сподіватися на міцність власного організму. Справитися - добре, не справитися - тоді можливий летальний вихід. Будь-яка інтоксикація вимагає медичного втручання. При інших формах отруєння люди завжди поспішають за допомогою до медиків. І це нормально. Алкогольна інтоксикація при тривалому запої нічим не відрізняється від інших форм отруєння. Потрібна кваліфікація, щоб за допомогою медичної методології допомогти людині вийти з запою з мінімальним ушкодженням здоров'ю.
Як вийти з запою в стаціонарі?
Щоб вийти з запою в стаціонарі, необхідно визначитися з тим, що ви дійсно готові до такої допомоги. Госпіталізація може тривати дві тижні. В окремих випадках термін госпіталізації може бути продовжений.
Вийти з запою в стаціонарі - це якісні ліки, професійний персонал, законні підстави і гарантії безпеки.
Щоб вийти з запою в стаціонарі, достатньо зателефонувати за одним з номерів, вказаних на нашому веб-сайті, або заповнити форму зворотного зв'язку. Крім того, ми надаємо можливість консультування перед слугою, і забезпечуємо підтримку після виходу з запою. Ми працюємо в доступному ціновому діапазоні і можемо допомогти будь-якій людині
Як ми працюємо?
Проводимо ретельний огляд пацієнта, після аналізів та проб на алергічну реакцію розпочинається основний етап виведення з запою:
- Детоксикація - дозволяє очистити організм від токсинів та нормалізувати роботу всіх біологічних систем
- Комплексна фізіотерапія - відновлення режиму, харчування, обміну речовин
- Відновлення амінокислотами та вітамінами - відновлення балансу мікроелементів в організмі
- підтримуючий етап - людина може пройти курс терапії залежності та запобігання рецидивам
Ми знаємо, як вам допомогти. Якщо у вас або ваших близьких виникли проблеми з алкоголем, не знаєте, як вийти з запою в стаціонарі або вдома, дзвоніть в будь-який час доби на один з номерів на сайті.
Ми гарантуємо анонімність, ніхто ніколи не дізнається, що ви проходите курс лікування в нашому медичному центрі.